Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Struktura organizacyjna

 

Pracownicy:

 

Lp.

sekcja

stanowisko

1

Pracownik do spraw kadr i płac

Ewa Gołygowska-Dej

Pok. 218

Sekcja diagnostyczna

2

Obsługa miejscowości: Klępino, Skalin, Krąpiel,

Urszula Lewińska Starszy specjalista pracy socjalnej

Pok. 4

3

Obsługa miejscowości: Lipnik, Grzędzice, Tychowo, Ulikowo, Sowno,

Dorota Nowak pracownik socjalny

Pok. 4

4

Obsługa miejscowości: Witkowo I i II, Strzyżno, Kiczarowo, Barzkowice

Renata Kinert Starszy specjalista pracy socjalnej

Pok., 4

5

Obsługa miejscowości: Grabowo, Pęzino od nr 87, Strachocin, Święte,  Smogolice, Lubowo

Magdalena Moszczyńska pracownik socjalny

Pok. 316

6

Obsługa miejscowości: Koszewo, Koszewko, Strumiany, Golina, Golczewo, Warchlino,

Ksymena Cokan pracownik socjalny

Pok.316

7

Obsługa miejscowości: Wierzchląd, Małkocin, Kurcewo, Pęzino do nr 86

Karolina Sawicka Starszy pracownik socjalny

Pok. 4

8

Obsługa miejscowości: Poczernin, Żarowo, Sułkowo, Trzebiatów, Rogowo,

Elwira Bartkowiak Pracownik socjalny

Pok. 316

Sekcja wsparcia rodziny

9

 

Klaudia Dolińska Asystent rodziny

Pok. 4

Sekcja świadczeń

10

-przyjmowanie dokumentów (podań, wniosków, skarg),
-odbieranie korespondencji,
- archiwum
- kasa ośrodka
- wydawanie decyzji w zakresie dożywiania

Ewa Łojko
Inspektor

Pok. 2

11

-wydawanie decyzji w zakresie pomocy społecznej
-obsługa DPS

Joanna Pływaczyk
Inspektor

Pok. 2

Sekcja świadczeń dla rodziny

12

Kierownik Działu

Magdalena Kolarczyk

Pok. 8

13

świadczenia rodzinne

świadczenia wychowawcze

Marta Król podinspektor

Pok. 5

14

świadczenia rodzinne

świadczenia wychowawcze

Patrycja Kunikowska podinspektor

Pok. 5

15

świadczenia rodzinne

świadczenia wychowawcze

 

Jolanta Kowalczyk inspektor

Pok. 5

16

Fundusz Alimentacyjny

Świadczenia opiekuńcze

Zasiłek dla opiekuna

Katarzyna Łakos-Lipka podinspektor

Pok. 6

17

Fundusz Alimentacyjny

Świadczenia opiekuńcze

Zasiłek dla opiekuna

Windykacja należności (cała gmina)

Krzysztof Frank Specjalista ds. windykacji

Pok. 6

Sekcja finansowo-księgowa

18

 

Aleksandra Głowacka Główny Księgowy

Pok. 211

19

 

Gabriela Cimek St. Specjalista

Pok. 218

Dodatki mieszkaniowe i energetyczne

Karta Dużej Rodziny

20

Karta Dużej Rodziny

Zachodniopomorska Karta Seniora

Zachodniopomorska Karta Rodziny

Anna Baran - podinspektor

Pok. 316

Sekcja usług opiekuńczych

21

 

Ewa Tokarek Opiekun

22

 

Andżelika Synak Opiekun

 

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Anna Ładniak 10-07-2015 10:36
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Anna Ładniak 10-07-2015
Ostatnia aktualizacja: Anna Ładniak 27-05-2021 07:12